Ocena blogów klasy 4 TH1

Grupa Grzegorza Kiszki:

Cel projektu został całkowicie spełniony. Jest zamieszczonych wiele rzetelnych informacji. Wszystko uporządkowane - każdy temat na osobnej stronie. Są tam przydatne informacje na dany temat. Ciekawe rozmieszczenie tekstu sprawia, że sprawia to wrażenie długiego, monotonnego referatu. Znajduje się tam sporo schematów, fotografii i animacji. Szczególnie naszą uwagę przykuły interesujące filmy prezentujące stworzonego ze zwykłych przedmiotów silnika.


Grupa Marcina Gleta:

Projekt sprawiał wrażenie nudnego. Jednak cel projektu został osiągnięty. Niestety, tekst pisany całym ciągiem nie przykuwał naszej uwagi. Jest mniej filmów i schematów niż w poprzednim blogu zrobionym przez grupę Grzegorza Kiszki. Z tekstu można się dowiedzieć najważniejszych informacji. W tym blogu zmienił bym lub ograniczył ilość tekstu jak, tak jak już wcześniej wspominałem.


Grupa Tomasza Labzy:

Pomyślne wykonanie bloga. Podobny trochę do projektu pierwszego. Otóż, znajduje się tam ciekawy tekst i schematy rozmieszczone w podobny sposób. Nie sprawia nudnego, mozolnego wypracowania. Krótko mówiąc jest zwięźle i na temat. Niestety jest za mało filmików potwierdzających niektóre informacje. Jest to jedna z rzeczy nad którą bym popracował. Według mnie blog jest za mało kolorowy :)


Grupa Tymoteusza Myzyki:

Blog był nudny. Pojawiło się na nim dużo tekstu i kilka animacji, lecz brak mi w nim filmików, które zawsze zaciekawiają czytelnika.

Grupa Jakuba Fajferka:

Blog tak jak poprzedni sprawia wrażenie monotonnego, ponieważ jest na nim stanowczo za dużo tekstu, są na nim również zdjęcia przedstawiające te zjawiska. Jest tylko jeden filmik z ciężko zauważalnym linkiem, którego łatwo przegapić. Autor powinien dodać więcej filmików i zmniejszyć ilość tekstu w nim, ponieważ niektórym się nie chce czytać wszystkiego szczególnie, że jest tego dużo.

Grupa Mateusza Rosnera:

W niektórych miejscach za dużo tekstu, ale za to jest łatwy przegląd bloga. Znów nie ma tutaj żadnych filmików, ale tak to blog nie jest nudny.